Blog > Komentarze do wpisu

Rodziny dzieci chorych na ED

Ogłoszenie zamieszczam w imieniu pani Agnieszki Michalskiej, która pracuje dla stacji TVN Style. Pani Agnieszka poszukuje rodziców dzieci, które mają anoreksje lub bulimię. Chodzi o udział w nowym programie Doroty Zawadzkiej (znanej szerszej publiczności jak Super Niania).


Na 150% nie chodzi o program Rozmowy w Toku, ani nic w tym stylu.

Adres kontaktowy do p. Agnieszki to: a.michalska@tvn.pl

 

Pozdrawiam :-)

piątek, 27 stycznia 2012, anty_pro_ana

Polecane wpisy

  • Dwa punkty widzenia

    Dzisiejszy wpis to wpis gościnny. Przedstawiam wam Weronikę i Kasię, które podjęły się napisania tego jakie zalety i wady ma (lub miało) dla nich bycie "pro ana

  • Teoria spisku

    Dziesiejszym gościem na blogu jest miłośnik kobiecych wdzięków - Czader. Po tym co przeczytacie możecie dojść do wniosku że jestem przewrażliwionym paranoikiem

  • Historia kaktuski

    Dzisiejszym gościem na blogu jest kaktuska , która zechciała podzielić się swoją historią i odpowiedzieć na kilka pytań. Bardzo dziękuję kaktusce za szczerość i

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: Jasminum, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2012/01/27 21:06:45
Zastanawiam się, kto zdecyduje się na udział. Chyba tylko zdesperowani finansowo, bo takie programy to tylko pożywka dla gospodyń domowych przed telewizorami i szefostwa stacji, liczącego dochód z reklam. Smutne. Takie programy nie uświadamiają, tym bardziej nie pomagają ludziom w nich występującym.
-
anty_pro_ana
2012/01/27 22:21:36
Potwornie generalizujesz Jasminum. Program programowi nierówny. Tego programu nie było jeszcze na antenie, więc nie możesz wiedzieć czy akurat taka forma komuś nie pomoże, kogoś nie uświadomi. Nikt nikogo do udziału w tego typu programach nie zmusza, jakimi motywami ludzie ci się kierują - też ani tobie, ani mnie nic do tego. W końcu chodzi o ludzi dorosłych.
-
pabloluzak
2012/02/12 16:06:36
bardzo przydatne opinie, szkoda, że dawno nie piszesz...
-
Gość: Jasminum, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2012/02/23 17:03:05
Ma Pani więcej wiary w takie przedsięwzięcia, niż ja. Oceniałam na podstawie tego, co do tej pory oferowała telewizja TVN. Pozdrawiam :)
-
Gość: 70404545, *.adsl.inetia.pl
2014/03/20 22:29:24
Czyli SuperNiania zabiera się za leczenie zaburzeń odżywiania na antenie TVNu...? Cudownie! Muszę zadzwonić do matki i poprosić, żeby nas zgłosiła. Kiedy widzę coś takiego, to aż dostaję mdłości ze złości. Odrażające. Chyba właśnie zabrakło mi słów.
Terapia anoreksji, bulimii